ERDOMED  por.gra.sus.20x225mg

  • Erdomed má ochranný účinek na průdušky
  • Přípravek obsahuje léčivou látku erdostein, která snižuje viskozitu hlenů v průduškách, což usnadňuje vykašlávání
  • Léčba akutních onemocnění horních a dolních cest dýchacích provázených tvorbou hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou zánět průdušek, rýma, zánětlivé onemocnění vedlejších nosních dutin, akutní zánět hltanu a hrtanu
  • Cena 179 Kč

Erdomed

 

 

CANEPHORN 60 tbl. je nový léčivý přípravek působící

  • proti zánětu
  • proti křečím močového měchýře
  • proti nepříjemným pocitům spojených se zánětem močových cest
  • zabraňuje škodlivým bakteriím obsadit sliznici močových cest
  • Cena 215Kč

Obsahuje přírodní složky, je určen pro pacienty od 18 let. Dávkování 3x denně 2 tablety          Canephorn

 

DEXOKET granule pro perorální roztok 10×25 mg

Rychlý a účinný lék ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je například bolest pohybového aparátu, bolest zubů a bolest při menstruaci. Je jediný volně prodejný lék s účinnou látkou dexketoprofen trometamol.Dexoket

Cena 80 Kč

Flixonase 50 mikrogramů/dávka nosní sprej, suspenze 60ml.

Flixonase se používá u dospělých ve věku 18 let a starších pacientů k léčbě alergických příznaků senné rýmy a reakce na alergeny ve vzduch, jako je alergie na domácí zvířata, roztoče a spory plísní. Ulevuje od příznaků kýchání, svědění očí a slzení, svědění nosu a ucpaného nosu po dobu až 24 hodin. Léčivou látkou je flutikason-propionát, kortikosteroid, který má při každodenním používání protizánětlivý účinek. Tento sprej pomáhá zvládat reakce Vašeho těla na alergeny („spouštěče“) v prostředí.

Flixonase

Cena přípravku je 299 Kč

 

 

Balíček od firmy phyteneo obsahuje Neocide sprej a Insect guard.

Neocide sprej obsahuje antibakteriální složku oktenidin s rychlým nástupem účinku do 30 vteřin, nepálí a nebarví. Je určen pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu, udržuje hygienickou čistotu.

Insect guard je repelent proti komárům a klíšťatům. Odpuzuje lezoucí a létající hmyz. Možné použít u dětí od 1 roku. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače. Účinná látka ethylbutylacetylaminopropionát.

Neocid+Infectguard

Cena balíčku phyteneo Neocide sprej + Insect guard je 129 Kč

 

 

neoPhytiol mast 30 g od firmy RosenPharma je alternativa k léčivému přípravku Pityol mast 30 g, který se v loňském roce přestal vyrábět.

Obsahuje stejné účinné látky (ichthammol a oxid zinečnatý). Nové složení je bez obsahu kyseliny borité, jejichž použití se z dnešního pohledu považuje za zastaralé a nevhodné pro děti do 10 let. Přípravek neoPhytiol mast 30 g místo kyseliny borité obsahuje přírodní složky s hojivým účinkem.

Cena přípravku je 67 Kč

Neophytiol

 

METEOSPASMYL 60MG/300MG CPS MOL 20

Přípravek Meteospasmyl  60MG/300MG CPS MOL 20 je léčivý přípravek, jehož výdej je nově možný i bez lékařského předpisu. Je určen pro dospělé pacienty a  jedná se o kombinovaný přípravek obsahující alverin-citrát, látku tlumící bolestivé stahy střeva, a simetikon, který působí proti nadýmání a plynatosti.

Cena přípravku Meteospasmyl  60MG/300MG CPS MOL 20 155 Kč.

Meteospasmyl