Ibolex 200mg tbl.flm. 20

Máme k dispozici nový léčivý přípravek k léčbě mírné až středně silné akutní bolesti u dospělých, jako je např.  bolest pohybového aparátu, menstruační bolest, bolest hlavy.
Obsahuje léčivou látku dexibuprofen, který je pro organizmus šetrnější než ibuprofen.
200 mg dexibuprofenu má stejnou účinnost jako 400 mg ibuprofenu.
Přípravek Ibolex 200 mg 20 tbl. stojí 105 Kč.
A998A946-B011-40C0-A72C-45DBBECD6F7E